O nas

Zabudowy targowe

W Polsce i za granicą

Zespół VMG EXPO wywodzi się z agencji reklamowej o profilu BTL, która z powodzeniem działała w latach 2006 – 2016. Z czasem, kompleksowe projekty targowo-wystawiennicze realizowane przez firmę od 2008 stały się jej specjalnością. Doświadczenie organizacyjne i sprawność techniczną nabywaliśmy przez wiele lat, w czasie których zrealizowaliśmy międzynarodowe projekty targowe m.in. w Brazylii, Chinach, Niemczech, Francji, Indiach, Wietnamie, USA, Korei Płd. czy Rosji oraz w we wszystkich, najważniejszych ośrodkach targowych w Polsce. Równocześnie, firma rozwijała swoje zaplecze techniczno-projektowe, dzięki czemu, od kilku lat oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie organizacji targów i budowy różnego typu stoisk niemal na całym Świecie.

Grupa VMG

VMG EXPO
Targi i eventy
Pełnoformatowa drukarnia offsetowa
nasze
przewagi
Partnerstwo
Doświadczenie i nieszablonowe podejście do potrzeb Wystawcy, myślenia o designie i funkcjonalności, pozwoliło nam na stworzenie idealnego procesu komunikacji z Klientem i project managementu w branży targowej.
Doświadczenie
Posiadamy wiedzę popartą wieloletnią praktyką, co pozwala na optymalizowanie procesu realizacji wydarzeń targowych. Od kilkunastu lat funkcjonujemy na rynku wystawienniczym i realizujemy coraz to bardziej wymagające zlecenia.
Kompetencje

Posiadamy poparte rekomendacjami umiejętności i wiedzę ekspercką. Oferujemy usługę project managera,
który poprowadzi projekt targowy w sposób kompleksowy, przejrzysty
i fachowy.

Bezpieczeństwo
Prowadzimy klienta przez cały proces projektu dając poczucie komfortu na etapie projektu (designu), produkcji, logistyki, formalności i finalizowania, przedstawiając i dotrzymując warunków realizacji.
Transparentność
Zrealizujemy zlecenie w oparciu o krystaliczne zasady oraz ustalenia. Klarownie wyjaśniamy każdą
wątpliwość oraz zrozumiale i w przystępny sposób przedstawiamy proces realizacji.
Kreatywność
Dostarczamy pomysłowych inspiracji. Nietuzinkowe stanowisko targowe to nasz cel. Opracujemy oryginalne, zapadające
w pamięć projekty i dopracowane wykonawczo zabudowy
wystawiennicze.
Nasz cel to...

Korzyści dla wystawcy

Zajmujemy się kompleksową organizacją wystąpień targowych oraz eventów. W swoim dorobku mamy sporo międzynarodowych wystaw, obejmujących swym zakresem jednoczesne uczestnictwo wielu przedsiębiorstw w ramach tzw. stoisk narodowych. Zajmujemy się planowaniem, organizacją oraz pełną egzekucją projektów targowych.
Bezkonkurencyjny zespół

VMG tworzą specjaliści

Zespół projektowy

Jest odpowiedzialny za przygotowanie koncepcji atrakcyjnej, ale równocześnie optymalnej pod kątem kosztowym.

Project Managerowie

Współpracują bezpośrednio z Państwem i koordynują cały proces od pierwszego pomysłu po gotowe stoisko.

Specjaliści ds. Transportu

Pomogą Państwu w sprawnej logistyce udziału Państwa firmy w targach.

Zespól techniczny
Technolodzy produkcji na każdym etapie dbają o to, aby użyte rozwiązania i technologie gwarantowały Państwu największy komfort pracy na stoisku podczas wystawy.