01.01 - 01.01.1970
Niemcy Berlin Messe Berlin

IFA

Poprzednie wydarzenia:

 • IFA 2015

  IFA Międzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD

  IFA w Berlinie, Targi Elektroniki Użytkowej i Sprzętu Gospodarstwa Domowego, prezentują najnowsze produkty i innowacje w samym sercu najważniejszego rynku regionalnego w Europie.

  Jedne z największych na świecie targów elektroniki – pełny przegląd sytuacji na rynku, ważne miejsce prezentacji nowości i spotkań osób z branży. Tylko IFA oferuje tak szeroki przegląd rynku międzynarodowego i przyciąga uwagę odwiedzających targi co roku z ponad 100 krajów.

  IFA jest głównym miejscem spotkań dla kluczowych sprzedawców, odbiorców, oraz ekspertów z branży i mediów. Nie można przegapić okazji do poznania nowych trendów i świętowania premiery nowych technologii i produktów.

 • IFA 2016

 • IFA 2018

  Odbywające się w Berlinie targi IFA to jedne z największych na świecie targów elektroniki. Są one doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszą ofertą na rynku z zakresu: telewizory, Blu-Ray, kino domowe, nagrywarki, wyświetlacze, sprzęt audio, profesjonalne urządzenia dla stacji radiowych i telewizyjnych, tablety, smartfony, fotografia cyfrowa, telekomunikacja, kable, anteny, urządzenia nadawcze i odbiorcze, systemy komputerowe i oprogramowanie do aplikacji multimedialnych, rozrywka i media informacyjne, gry, duży i mały sprzęt AGD, elektryczne systemy ogrzewania, działy poświęcone elektronicznym czytnikom książek oraz światu Apple. Zapraszamy do udziału w targach, oraz do współpracy w kompleksowej realizacji Państwa stoiska.

 • IFA

  IFA – Międzynarodowa Wystawa Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD

© 2014 VMG EXPO | All rights reserved