Wyróżnienie Honorowe Stand.OUT

Miło nam poinformować, że podczas targów IMM w Koloni otrzymaliśmy WYRÓŻNIENIE HONOROWE StandOUT. w konkursie na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.

Srebrny Medal za Najlepszą Ekspozycję
The International Food & Hospitality Fair AAHAR 2017

Po raz kolejny stoisko Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi wykonane przez VMG expo zostało nagrodzone Srebrnym Medalem Za Najlepszą Ekspozycję z sektora produktów spożywczych ( Wystawca Zagraniczny) podczas targów AAHAR – The International Food & Hospitality Fair odbywających się w dn. 7 -11 marca w New Delhi w Indiach.

Acanthus Aureus
POL ECO SYSTEM 2016

Acanthus Aureus!! – VMG Expo po raz kolejny wyróżnione nagrodą

Zespół VMG Expo zrealizował dla Ministerstwa Środowiska stoiska na tegorocznych targach POL-ECO SYSTEM. Projekt oraz wykonanie przez VMG EXPO zostały uhonorowane nagrodą Acanthus Aureus.

Wyróżniające się i dobrze przemyślane stoisko ma kluczowe znaczenie dla pozytywnego efektu marketingowego wynikającego z udziału w targach.

Niezwykle ważnym atutem nagrody jest również to, że przyznawana jest ona przez Kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.

ACANHTUS AUREUS to nagroda dla najlepszych… Dziękujemy i liczymy na więcej…

Srebrna Nagroda Za Najlepszą Ekspozycję
The International Food & Hospitality Fair AAHAR 2016

Zabudowa targowa dla Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, wykonana przez zespół VMG expo, uhonorowana została Srebrną Nagrodą Za Najlepszą Ekspozycję z sektora produktów spożywczych ( Wystawca Zagraniczny) podczas 31 edycji targów AAHAR – The International Food & Hospitality Fair odbywających się w dn. 15-19 marca w New Delhi w Indiach.

Stand out
ITM 2016

VMG expo za projekt oraz wykonanie stoiska dla firmy Dolfamex na targach ITM 2016 otrzymała wyróżnienie honorowe w konkursie na stoiska które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.

Tytuł najlepszego stoiska narodowego
Word Food Azerbejdżan 2015

Podczas tegorocznej XXI edycji targów World Food of Azerbejdżan VMG expo wykonało zabudowę polskiego stoiska narodowego dla Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które zostało uhonorowane tytułem najlepszego stoiska narodowego.

Acanthus Aureus
POL ECO SYSTEM 2015

Stoiska VMG EXPO wyróżnione nagrodą dla najlepszych – Acanthus Aureus!!!

W ramach realizowanej umowy zespół VMG Expo zrealizował dla Ministerstwa Środowiska i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska stoiska promujące proekologiczne idee. Stoiska zostały wykonane zgodnie z zasadami eco design z materiałów umożliwiających łatwy recykling.

Projekty stoisk oraz wykonanie przez VMG EXPO zostały uhonorowane nagrodą Acanthus Aureus.

Nagroda ACANTHUS AUREUS ma na celu nagradzanie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na poszczególnych targach. Statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.

Dziękujęmy i liczymy na więcej..