01.01 - 01.01.1970
Polska Poznań MTP

Poprzednie wydarzenia:

 • DREMA 2015

  Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego – DREMA 2015

  Targi DREMA to jedno z ważniejszych wydarzeń branży drzewnej, na której będzie można zapoznać się z takimi nowinkami jak: maszyny i urządzenia techniczne do obróbki wstępnej, maszyny do przecierania i przerobu drewna okrągłego, urządzenia do transportu, sortowania i układania tarcicy, piece suszarnicze, urządzenia do pomiaru wilgotności drewna, gilotyny i nożyce do forniru, liniowe urządzenia do pomiaru wilgotności w suszarkach do forniru, maszyny do cięcia laminatów i folii oraz wiele ciekawych maszyn do wszelkiej obróbki drewna jak i technologie tartaczne do produkcji tarcicy.

  Wydarzeniu będą towarzyszyć pokazy na żywo, seminaria i wykłady.

 • Drema 2017

  Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to największa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej impreza poświęcona branży obróbki drewna, przyciągająca wystawców z całego świata. Celem wydarzenia jest promocja innowacyjnych maszyn, narzędzi i technologii, a także edukacja i promocja polskiego przemysłu działającego w tej branży. Targi odbywają się równolegle do wydarzeń FURNICA i SOFAB.

  Zapraszamy do współpracy!

 • Drema 2018

  DREMA Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego odbędą się w dnia 11-14 września 2018 w Poznaniu. Wizyta na targach oznacza możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą producentów i dostawców techniki i technologii dedykowanej różnej wielkości firmom zajmującym się obróbką drewna i produkcji mebli. Wiele z prezentowanych rozwiązań będzie miało swoją premierę własnie w Poznaniu. Zapraszamy do udziału w targach, oraz do współpracy w kompleksowej realizacji Państwa stoiska.

 • DREMA 2019

  Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

© 2014 VMG EXPO | All rights reserved