Nagrody

Acanthus Aureus

Polagra 2023
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Statuetka ACANTHUS AUREUS to wyróżnienie, które ma na celu nagradzanie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, sprzyjających bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślających pozytywny wizerunek firmy.
Acanthus Aureus

Polagra 2021
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Statuetka ACANTHUS AUREUS to wyróżnienie przyznawane wystawcom,
którzy najlepiej potrafili zobrazować swoją wizję stoiska w połączeniu ze strategią marketingową firmy.

Acanthus Aureus

Polagra 2020
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Statuetka ACANTHUS AUREUS to wyróżnienie przyznawane wystawcom,
którzy najlepiej potrafili zobrazować swoją wizję stoiska w połączeniu ze strategią marketingową firmy.

Wyróżnienie Honorowe

Stand.OUT

Miło nam poinformować, że podczas targów IMM w Koloni otrzymaliśmy WYRÓŻNIENIE HONOROWE StandOUT. w konkursie na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.
Srebrny Medal

The International Food & Hospitality Fair AAHAR 2017

Po raz kolejny stoisko Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi wykonane przez VMG expo zostało nagrodzone Srebrnym Medalem Za Najlepszą Ekspozycję z sektora produktów spożywczych ( Wystawca Zagraniczny) podczas targów AAHAR – The International Food & Hospitality Fair odbywających się w dn. 7 -11 marca w New Delhi w Indiach.
Acanthus Aureus

POL ECO SYSTEM 2016

Acanthus Aureus! – VMG Expo po raz kolejny wyróżnione nagrodą.
Zespół VMG Expo zrealizował dla Ministerstwa Środowiska stoiska na tegorocznych targach POL-ECO SYSTEM. Projekt oraz wykonanie przez VMG EXPO zostały uhonorowane nagrodą Acanthus Aureus.
Wyróżniające się i dobrze przemyślane stoisko ma kluczowe znaczenie dla pozytywnego efektu marketingowego wynikającego z udziału w targach.
Niezwykle ważnym atutem nagrody jest również to, że przyznawana jest ona przez Kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.
ACANHTUS AUREUS to nagroda dla najlepszych… Dziękujemy i liczymy na więcej…
Srebrna Nagroda

The International Food & Hospitality Fair AAHAR 2016

Zabudowa targowa dla Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, wykonana przez zespół VMG expo, uhonorowana została Srebrną Nagrodą Za Najlepszą Ekspozycję z sektora produktów spożywczych (Wystawca Zagraniczny) podczas 31 edycji targów AAHAR – The International Food & Hospitality Fair odbywających się w dn. 15-19 marca w New Delhi w Indiach.
ITM 2016

Stand.OUT

VMG expo za projekt oraz wykonanie stoiska dla firmy Dolfamex na targach ITM 2016 otrzymała wyróżnienie honorowe w konkursie na stoiska które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.
Najlepsze stoisko narodowe

Word Food Azerbejdżan 2015

Podczas tegorocznej XXI edycji targów World Food of Azerbejdżan VMG expo wykonało zabudowę polskiego stoiska narodowego dla Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które zostało uhonorowane tytułem najlepszego stoiska narodowego.
Acanthus Aureus

POL ECO SYSTEM 2015

Stoiska VMG EXPO wyróżnione nagrodą dla najlepszych – Acanthus Aureus!
W ramach realizowanej umowy zespół VMG Expo zrealizował dla Ministerstwa Środowiska i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska stoiska promujące proekologiczne idee. Stoiska zostały wykonane zgodnie z zasadami eco design z materiałów umożliwiających łatwy recykling.
Projekty stoisk oraz wykonanie przez VMG EXPO zostały uhonorowane nagrodą Acanthus Aureus.
Nagroda ACANTHUS AUREUS ma na celu nagradzanie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na poszczególnych targach. Statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.
Dziękujemy i liczymy na więcej…